Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Marlena Lulu Beauty dla kobiet

Marlena Lulu Beauty dla kobiet

Marlena Lulu Beauty dla kobiet Zdjęcia Marlena Lulu Beauty dla kobiet Zdjęcia

Marlena marki Lulu Beauty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, paczula i wanilia.

Jaśmin Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marlena by Lulu Beauty.

Marlena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Beauty Marlena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Beauty Marlena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marlena marki Lulu Beauty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marlena marki Lulu Beauty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Paloma Picasso Tentations Fendi Fendi 2004 Bob Mackie Iridescence Chiara Boni Tango Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Lubin Nuit de Longchamp Gloria Vanderbilt Reverie April Aromatics Nectar of Love DSH Perfumes Madonna Lily Jeanne Arthes Love Generation Rock