Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lulamae Lulu Beauty dla kobiet

Lulamae Lulu Beauty dla kobiet

Lulamae Lulu Beauty dla kobiet Zdjęcia Lulamae Lulu Beauty dla kobiet Zdjęcia

Lulamae marki Lulu Beauty to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są gardenia i lilia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka

Gardenia Lilia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lulamae by Lulu Beauty.

Lulamae Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Beauty Lulamae, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Beauty Lulamae, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lulamae marki Lulu Beauty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lulamae marki Lulu Beauty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
La Perla Charme Naomi Campbell Winter Kiss Jil Sander Style Bond No 9 The Scent Of Peace Perfect Sense Mane Yu Salvador Dali ITISLOVE Alyssa Ashley White Musk Anya`s Garden Moon Dance Jovan Musk Marella Ferrera Ambre Ze Jeanne Arthes Romantic Story Nobile 1942 Anonimo Veneziano