Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Countess Lui Niche dla kobiet

Countess Lui Niche dla kobiet

tuberozowy
Countess Lui Niche dla kobiet Zdjęcia Countess Lui Niche dla kobiet Zdjęcia Countess Lui Niche dla kobiet Zdjęcia

Countess marki Lui Niche to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Countess został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, tuberoza i heliotrop; nutami bazy są wanilia i drewno kaszmirowe.

Bergamotka Mandarynka Pomarańcza

Jaśmin Tuberoza Heliotrop

Wanilia Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Countess by Lui Niche.

Countess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lui Niche Countess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lui Niche Countess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Countess marki Lui Niche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Countess marki Lui Niche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guy Laroche J'ai Osé Bijan Bijan Black Women Calvin Klein Secret Obsession Aubusson Perlissima d`Aubusson Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Keiko Mecheri Oliban Prada L`Eau Ambree Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Benefit So Hooked on Carmella Lulu Guinness Pink Pearls Toni Gard Toni Gard Woman