Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Countess Lui Niche dla kobiet

Countess Lui Niche dla kobiet

tuberozowy
Countess Lui Niche dla kobiet Zdjęcia Countess Lui Niche dla kobiet Zdjęcia Countess Lui Niche dla kobiet Zdjęcia

Countess marki Lui Niche to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Countess został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, tuberoza i heliotrop; nutami bazy są wanilia i drewno kaszmirowe.

Bergamotka Mandarynka Pomarańcza

Jaśmin Tuberoza Heliotrop

Wanilia Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Countess by Lui Niche.

Countess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lui Niche Countess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lui Niche Countess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Countess marki Lui Niche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Countess marki Lui Niche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Tomorrow Christina Aguilera Christina Aguilera Montale Crystal Flowers Joop! Joop! Nuit d`Ete Tocca Touch Coty Truly Lace DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Gale Hayman Glamour Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Remy Latour L'Elue Premiere Blumarine Bellissima Parfum Intense