Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Count Lui Niche dla mężczyzn

Count Lui Niche dla mężczyzn

dymny
agarowy
Count Lui Niche dla mężczyzn Zdjęcia Count Lui Niche dla mężczyzn Zdjęcia Count Lui Niche dla mężczyzn Zdjęcia

Count marki Lui Niche to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Count został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są konopie indyjskie i nuty zielone; nutami serca są kawa, tytoń i kadzidło; nutami bazy są agar (oud) i Żywice.

Konopie indyjskie Nuty zielone

Kawa Tytoń Kadzidło

Agar (oud) Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Count by Lui Niche.

Count Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lui Niche Count, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lui Niche Count, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Count marki Lui Niche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Count marki Lui Niche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme L`Erbolario Tea & Cedar Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Jasper Conran Jasper Conran Him Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Avon Just Play for Him Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Cuba Paris Cuba Gold Burt`s Bees Natural Cologne L`Occitane en Provence Calanques Yves Rocher Altika Teufels Kuche Messiah