Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Baroness Lui Niche dla kobiet

Baroness Lui Niche dla kobiet

lekko korzenny
Baroness Lui Niche dla kobiet Zdjęcia Baroness Lui Niche dla kobiet Zdjęcia

Baroness marki Lui Niche to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Baroness został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bambus, jabłko i gruszka; nutami serca są lotos, liść czarnej porzeczki i herbata; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe i mech dębowy.

Bambus Jabłko Gruszka

Lotos Liść czarnej porzeczki Herbata

Piżmo Drzewo gwajakowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baroness by Lui Niche.

Baroness Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lui Niche Baroness, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lui Niche Baroness, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baroness marki Lui Niche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baroness marki Lui Niche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Dream Oscar de la Renta Red Orchid Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Flirt! Flirtatious Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Breil Milano My Breil S. Cute Q. Panda Nina Ricci Nina L`Elixir Popy Moreni Popy Moreni de Fete Sinfonia di Note Petale Rose Emanuel Ungaro Apparition Pink Anna Sui Forbidden Affair