Marki » L » kwiatowe « Grupy

Tropical Gardenia Lucy B dla kobiet

Tropical Gardenia Lucy B dla kobiet

Tropical Gardenia Lucy B dla kobiet Zdjęcia Tropical Gardenia Lucy B dla kobiet Zdjęcia Tropical Gardenia Lucy B dla kobiet Zdjęcia

Tropical Gardenia marki Lucy B to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi gardenia; nutami serca są orchidea i nuty zielone; nutami bazy są piżmo i drzewo kaszmirowe.

Gardenia

Orchidea Nuty zielone

Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tropical Gardenia by Lucy B.

Tropical Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucy B Tropical Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucy B Tropical Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tropical Gardenia marki Lucy B. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tropical Gardenia marki Lucy B reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Christian Dior Dior Addict 2 Logomania Priscilla Presley Experiences Cacharel Anais Anais Flower Edition The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Houbigant Quelques Fleurs l`Original biehl parfumkunstwerke al01 Caswell Massey Elixir Of Love Serge Lutens Bas de Soie Anthony Embry Coeur De Glace Benetton Gold Jo Wood Organics Tula