Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tiare Coconut Lucy B dla kobiet

Tiare Coconut Lucy B dla kobiet

żółtych kwiatów
Tiare Coconut Lucy B dla kobiet Zdjęcia Tiare Coconut Lucy B dla kobiet Zdjęcia Tiare Coconut Lucy B dla kobiet Zdjęcia

Tiare Coconut marki Lucy B to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kokos i gardenia tahitańska; nutami serca są magnolia i magnolia champaka; nutami bazy są ambra i wanilia.

Kokos Gardenia tahitańska

Magnolia Magnolia champaka

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiare Coconut by Lucy B.

L'Instant de Guerlain

Tiare Coconut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucy B Tiare Coconut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucy B Tiare Coconut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiare Coconut marki Lucy B. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiare Coconut marki Lucy B reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Givenchy Organza First Light Donna Karan Donna Karan Gold Torrente L`Or de Torrente Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Dolce&Gabbana L`eau The One Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Nanette Lepore Nanette Oriflame Giordani Gold Shine Lancome Tresor Diamant Noir Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie