Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Royal Green Fig and Vanilla Woods Lucy B dla kobiet

Royal Green Fig and Vanilla Woods Lucy B dla kobiet

kokosowy

Royal Green Fig and Vanilla Woods marki Lucy B to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Royal Green Fig and Vanilla Woods został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kokos, czarna figa, nuty zielone, nuty drzewne i pieprz.

Wanilia Kokos Czarna figa Nuty zielone Nuty drzewne Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Green Fig and Vanilla Woods by Lucy B.

Royal Green Fig and Vanilla Woods Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Green Fig and Vanilla Woods marki Lucy B. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Green Fig and Vanilla Woods marki Lucy B reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Esprit Dynamic Life for Him Roccobarocco Gold Jeans Cologne Mandarina Duck Mandarina Duck Man Kenzo Power Geoffrey Beene Bowling Green Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Rasasi Hatem Avon Full Speed Intense La Bouquetiere L'Aristocrate Chantecaille Vetyver CnR Create Libra for Men