Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Royal Egyptian Amber and Honeysuckle Lucy B dla kobiet

Royal Egyptian Amber and Honeysuckle Lucy B dla kobiet

Mam: 1

Royal Egyptian Amber and Honeysuckle marki Lucy B to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Royal Egyptian Amber and Honeysuckle został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są wiciokrzew i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin i paczula; nutami bazy są drzewo kaszmirowe i ambra.

Wiciokrzew Brzoskwinia

Jaśmin Paczula

Drzewo kaszmirowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Egyptian Amber and Honeysuckle by Lucy B.

Royal Egyptian Amber and Honeysuckle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Egyptian Amber and Honeysuckle marki Lucy B. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Egyptian Amber and Honeysuckle marki Lucy B reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

O Boticario Floratta Ruby Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender Rasasi Azhaar Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Chopard Brilliant Wish essence Secret Love Tsi-La Organic Kesu Ghost Sweetheart Slava Zaitsev Nikita Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Adidas Free Emotion Givenchy Organza