Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lucky You for Women Lucky Brand dla kobiet

Lucky You for Women Lucky Brand dla kobiet

Mam: 1

Lucky You for Women Lucky Brand dla kobiet Zdjęcia Lucky You for Women Lucky Brand dla kobiet Zdjęcia Lucky You for Women Lucky Brand dla kobiet Zdjęcia

Lucky You for Women marki Lucky Brand to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lucky You for Women został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są grejpfrut, zielone liście i hiacynt wodny; nutami serca są jaśmin gwieździsty, piwonia i mekonops; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Grejpfrut Zielone liście Hiacynt wodny

Jaśmin gwieździsty Piwonia Mekonops

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lucky You for Women by Lucky Brand.

Clean Skin

Lucky You for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucky Brand Lucky You for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucky Brand Lucky You for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lucky You for Women marki Lucky Brand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lucky You for Women marki Lucky Brand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guess Guess Gold Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Guerlain Shiny Cherry Blossom Jacadi Jacadi Avon Make Me Smile Teo Cabanel Meloe B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Molinard Les Fruits: Mure Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Lush Ginger Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Jeanne Arthes Arthes You & Me