Marki » L » orientalne « Grupy

Sirocco Lucien Lelong dla kobiet

Sirocco Lucien Lelong dla kobiet

Sirocco Lucien Lelong dla kobiet Zdjęcia

Sirocco marki Lucien Lelong to orientalne perfumy dla kobiet. Sirocco został wydany w 1934 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, drzewo sandałowe, piżmo, jaśmin, konwalia i róża.

Kolendra Drzewo sandałowe Piżmo Jaśmin Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sirocco by Lucien Lelong.

Sirocco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucien Lelong Sirocco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucien Lelong Sirocco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sirocco marki Lucien Lelong. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sirocco marki Lucien Lelong reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Jovoy Paris Oriental Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Profumum Roma Fiori d'Ambra Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Demeter Fragrance Beeswax Paolo Gigli Excentrique pour Homme Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Tesori d`Oriente Hammam Rasasi Muzarkash Ava Luxe Ambre Fonce Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man