Marki » L » « Grupy

Jabot Lucien Lelong dla kobiet

Jabot Lucien Lelong dla kobiet

Jabot Lucien Lelong dla kobiet Zdjęcia Jabot Lucien Lelong dla kobiet Zdjęcia

Jabot marki Lucien Lelong to perfumy dla kobiet. Jabot został wydany w 1939 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jabot by Lucien Lelong.

Jabot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucien Lelong Jabot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucien Lelong Jabot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jabot marki Lucien Lelong. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jabot marki Lucien Lelong reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO XOXO Yves Rocher Noix de Coco Sean John I Am King Van Gils VG V Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Cristiano Fissore Cashmere for Men Boadicea the Victorious Adventuress Demeter Fragrance Christmas In New York Masaki Matsushima Masaki Art Novae Plus Real Man Blue Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum Byredo M/Mink