Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Indiscret Lucien Lelong dla kobiet

Indiscret Lucien Lelong dla kobiet

Indiscret Lucien Lelong dla kobiet Zdjęcia Indiscret Lucien Lelong dla kobiet Zdjęcia

Indiscret marki Lucien Lelong to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Indiscret został wydany w 1936 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Carles. Nutami głowy są mandarynka, galbanum i bergamotka; nutami serca są tuberoza, irys, kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang, róża i geranium; nutą bazy jest nuty drzewne.

Mandarynka Galbanum Bergamotka

Tuberoza Irys Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin Ylang-ylang Róża Geranium

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indiscret by Lucien Lelong.

Indiscret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lucien Lelong Indiscret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lucien Lelong Indiscret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indiscret marki Lucien Lelong. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indiscret marki Lucien Lelong reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paris Hilton Just Me Mariella Burani Eau Rosee Gres Cabotine Delight Rampage Rampage GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche InStyle Sex In The City Love Black Phoenix Alchemy Lab Titania Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh