Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Strass Luciano Soprani dla kobiet

Strass Luciano Soprani dla kobiet

Strass marki Luciano Soprani to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, paczula, benzoes i cedr.

Mandarynka Bergamotka

Jaśmin Ylang-ylang Róża

Ambra Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Strass by Luciano Soprani.

Strass Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Strass, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Strass, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Strass marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Strass marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Tom Ford Black Violet Sisley Eau du Soir 2007 Carthusia Fiori di Capri Sisley Sisley Eau de 2 Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Corine de Farme Camelia Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Faberlic Ivresse de L´amour Kesling Be Bop Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense