Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn

Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn

Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn Zdjęcia Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn Zdjęcia Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn Zdjęcia Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn Zdjęcia Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn Zdjęcia Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn Zdjęcia

Soprani Uomo marki Luciano Soprani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Soprani Uomo został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i grejpfrut; nutą serca jest przyprawy; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Grejpfrut

Przyprawy

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soprani Uomo by Luciano Soprani.

Soprani Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Soprani Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Soprani Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soprani Uomo marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soprani Uomo marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Adidas Fair Play Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Creed Amalfi Flowers Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Jaguar Jaguar Fresh Man Geo. F. Trumper Lavender Water Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon REN Cologne 04 Adidas Pure Game Special Edition Sinfonia di Note Toujours Verts