Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Solo Soprani Luciano Soprani dla kobiet i mężczyzn

Solo Soprani Luciano Soprani dla kobiet i mężczyzn

Solo Soprani marki Luciano Soprani to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Solo Soprani został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są pomarańcza, fiołek, bergamotka i cytryna; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są gałka muszkatołowa, ambra, cedr i kardamon.

Pomarańcza Fiołek Bergamotka Cytryna

Lawenda Jaśmin Róża

Gałka muszkatołowa Ambra Cedr Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo Soprani by Luciano Soprani.

Solo Soprani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Solo Soprani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Solo Soprani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo Soprani marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo Soprani marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Annayake Pour Elle Celine Celine Sensual Summer L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin L`Erbolario Lily of the Valley Coty Muguet des Bois Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Floris Night Scented Jasmine Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune CB I Hate Perfume Cradle of Light Odin 04 Petrana O Boticario Floratta Emerald La Bouquetiere Emotion Celeste