Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miss Soprani Luciano Soprani dla kobiet

Miss Soprani Luciano Soprani dla kobiet

tropikalny
Miss Soprani Luciano Soprani dla kobiet Zdjęcia

Miss Soprani marki Luciano Soprani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Soprani został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Christophe Herault. Nutami głowy są piwonia, mandarynka, frezja, gujawa i ylang-ylang; nutami serca są magnolia, i jaśmin; nutami bazy są ambra, mech dębowy i wetyweria.

Piwonia Mandarynka Frezja Gujawa Ylang-ylang

Magnolia Jaśmin

Ambra mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Soprani by Luciano Soprani.

Miss Soprani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Miss Soprani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Miss Soprani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Soprani marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Soprani marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

becker.eshaya b.e. Demeter Fragrance Honeysuckle Jessica McClintock Always & Forever Marc Jacobs Daisy Bloom Rodier Eau Legere Floris White Rose Calypso Christiane Celle Calypso Violette Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir DSH Perfumes Les Petites Laurence Dumont Musc Blanc Faith Hill True I Profumi di Firenze Lilla Serenella