Marki » L » « Grupy

Luciano Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn

Luciano Soprani Uomo Luciano Soprani dla mężczyzn

Luciano Soprani Uomo marki Luciano Soprani to perfumy dla mężczyzn. Luciano Soprani Uomo został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są kminek, nuty zielone, galbanum, bazylia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), lawenda, jodła balsamiczna, kminek i róża; nutami bazy są labdanum, skóra, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i kadzidło.

Kminek Nuty zielone Galbanum Bazylia Bergamotka

Goździk (roślina) Lawenda Jodła balsamiczna Kminek Róża

Labdanum Skóra Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luciano Soprani Uomo by Luciano Soprani.

Luciano Soprani Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luciano Soprani Uomo marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luciano Soprani Uomo marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums Elite Miss Elite Kenneth Cole Reaction T-Shirt Harald Gloockler Pompoos With Love for Men The Body Shop Zinzibar DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Pacifica Hawaiian Ruby Guava Ted Baker Skinwear Summer for Man Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Women Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Michael Kors Island Palm Beach Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010