Marki » L » orientalno - fougere « Grupy

Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

miodowy

Luciano Soprani marki Luciano Soprani to orientalno - fougere perfumy dla kobiet. Luciano Soprani został wydany w 1987 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, ylang-ylang, drzewo sandałowe, paczula, opoponaks, mech dębowy, cedr virginia, galbanum, ambra, cynamon, kadzidło, benzoes, mandarynka, róża, konwalia i biały miód.

Piżmo Irys Ylang-ylang Drzewo sandałowe Paczula Opoponaks Mech dębowy Cedr Virginia Galbanum Ambra Cynamon Kadzidło Benzoes Mandarynka Róża Konwalia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luciano Soprani by Luciano Soprani.

Luciano Soprani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Luciano Soprani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Luciano Soprani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luciano Soprani marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luciano Soprani marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Jil Sander Background Giorgio Armani Armani Attitude Antonio Banderas Blue Seduction Chopard Heaven Gap Lavander Tea No.362 Lucky Brand Lucky You for Men Otto Kern Signature Men Mark Buxton Around Midnight Ted Lapidus Ted Ineke Field Notes From Paris Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux