Marki » L » orientalno - fougere « Grupy

Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

miodowy

Luciano Soprani marki Luciano Soprani to orientalno - fougere perfumy dla kobiet. Luciano Soprani został wydany w 1987 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, ylang-ylang, drzewo sandałowe, paczula, opoponaks, mech dębowy, cedr virginia, galbanum, ambra, cynamon, kadzidło, benzoes, mandarynka, róża, konwalia i biały miód.

Piżmo Irys Ylang-ylang Drzewo sandałowe Paczula Opoponaks Mech dębowy Cedr Virginia Galbanum Ambra Cynamon Kadzidło Benzoes Mandarynka Róża Konwalia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luciano Soprani by Luciano Soprani.

Luciano Soprani Recenzje Perfum

Luciano Soprani by Luciano Soprani 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Luciano Soprani Solo Eau De Toilette Spray Unboxed 100ml 3.3oz
47.50 USD
Luciano Soprani Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Luciano Soprani Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Luciano Soprani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Luciano Soprani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luciano Soprani marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luciano Soprani marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Giorgio Armani Armani Attitude Puma Jamaica Man Mauboussin Mauboussin Homme Yves Saint Laurent Jazz Prestige Fragrances of Ireland Patrick Arrogance Arrogance Uomo Grossmith Phul - Nana Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Ortigia Sicilia Ambra Nera Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux CnR Create Capricorn for Men