Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Just Free Luciano Soprani dla mężczyzn

Just Free Luciano Soprani dla mężczyzn

Just Free marki Luciano Soprani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Just Free został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są ananas, melon, kalabryjska bergamotka, jabłko i sycylijska cytryna; nutami serca są lawenda, fiołek, neroli i róża; nutami bazy są ambra, paczula, drzewo hebanowe i wetyweria.

Ananas Melon Kalabryjska bergamotka Jabłko Sycylijska cytryna

Lawenda Fiołek Neroli Róża

Ambra Paczula Drzewo hebanowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Free by Luciano Soprani.

Just Free Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Just Free, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Just Free, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Free marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Free marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Montblanc Homme Exceptionnel Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Bois 1920 Sandalo e The Leonard Leonard Homme Joop! Joop! Thrill Man Mark Buxton Black Angel Hugo Boss Boss In Motion Black Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 GianMarco Venturi GMV 2001 Truefitt & Hill Freshman Fragonard Beau Gosse