Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Flirt Issimo Luciano Soprani dla kobiet

Flirt Issimo Luciano Soprani dla kobiet

karmelowy
Flirt Issimo Luciano Soprani dla kobiet Zdjęcia

Flirt Issimo marki Luciano Soprani to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Flirt Issimo został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka, jeżyna, ananas i melon; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i bez; nutami bazy są wetyweria, piżmo, irys, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, ambra, wanilia, malina, karmel i pralina.

Bergamotka Czarna porzeczka Jeżyna Ananas Melon

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Bez

Wetyweria Piżmo Irys Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra Wanilia Malina Karmel Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flirt Issimo by Luciano Soprani.

Flirt Issimo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Flirt Issimo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Flirt Issimo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flirt Issimo marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flirt Issimo marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bath and Body Works Brown Sugar & Fig S-Perfume 100% Love Vera Wang Glam Princess Susanne Lang Vanilla Coconut L`Occitane en Provence Rose Confite Costamor Dulcess Laurence Dumont Figue Sauvage Gale Hayman Delicious Amber Stacked Style Enchantress Etienne Aigner Clear Day En Voyage Perfumes Carmel de Ville Molinard Tendre Friandise