Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet Zdjęcia D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet Zdjęcia

D Luciano Soprani marki Luciano Soprani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. D Luciano Soprani został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są cynamon, bergamotka, czerwone jabłko, ananas i melon; nutami serca są neroli, gardenia, tuberoza, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, irys, cedr virginia, mahoń, ambra, brzoskwinia i kokos.

Cynamon Bergamotka Czerwone jabłko Ananas Melon

Neroli Gardenia Tuberoza Róża Konwalia Fiołek

Wetyweria Piżmo Irys Cedr Virginia Mahoń Ambra Brzoskwinia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D Luciano Soprani by Luciano Soprani.

D Luciano Soprani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani D Luciano Soprani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani D Luciano Soprani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D Luciano Soprani marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D Luciano Soprani marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Clarins Par Amour Toujour Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Michel Klein Comedie Michel Klein Crabtree & Evelyn Nadira Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Jesse McCartney Wanted Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Jeanne Arthes Sweet Sixteen Honore des Pres Love Coco Lise Watier Folies Neiges