Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Active Luciano Soprani dla kobiet

Active Luciano Soprani dla kobiet

Mam: 1

Active marki Luciano Soprani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Active został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, paczula, bergamotka, konwalia, fiołek, czarna porzeczka, jaśmin, fasolka tonka, piżmo i wanilia.

Geranium Paczula Bergamotka Konwalia Fiołek Czarna porzeczka Jaśmin Fasolka tonka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Active by Luciano Soprani.

Active Recenzje Perfum

anuta
anuta

Aromatyczna, balsamiczna woda toaletowa. Bliskoskórna. Projekcja i trwałość niewielka.Delikatny zapach kwiatów wzmocniony paczulą, tonką i wanilią. Zapach ciekawy, ale słaby. Kiedyś go lubiłam. Produkcja jest wstrzymana. Buteleczki z wodą nie są dobrze zabezpieczone i mam wrażenie, że zapach jest słabszy niz przed laty. Kupiłam go z sentymentu.
EDIT:
Kupiłam tę wodę toaletową zimą, wkrótce po odkryciu Fragrantici. Były to moje pierwsze zakupy na ebay. Nigdy wcześniej nie korzystałam z internetowego zakupu perfum. Kiedy je rozpakowałam czułam się trochę rozczarowana. Zapamiętałam je jako bardzo urokliwą,aromatyczną wodę, bliskoskórną, ale niebanalną. Jest połowa marca, robi się wiosennie, więc wróciłam do zakupionej w styczniu buteleczki. I zachwyciłam się jak niegdyś. Flakonik leżakował w ciepłym pokoju, woda odzyskała dawny blask. Jest ciepła, korzenna, balsamiczna, otulająca, ale nie ekspansywna, Więc nie wiem kiedy należy przechowywać perfumy w lodówce, kiedy w temperaturze pokojowej. Zimowa pora i niskie temperatury w jakiś sposób ograniczyły emanację zapachu. W wyższej temperaturze zapach jest piękniejszy, ale nadal jest to zapach dla tych, którzy ten typ emanacji akceptują.

Active by Luciano Soprani 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Active, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Active, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Active marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Active marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Paloma Picasso Tentations Lobogal Lobogal Pour Elle Satellite Ipanema Fragonard Diamant Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Essentially Me Souk Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Sarantis B.U. Trendy Jacques Fath Expression Nejma Nejma 3