Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

2 Luciano Soprani dla kobiet

2 Luciano Soprani dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy

2 marki Luciano Soprani to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet. 2 został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, czarna porzeczka, tymianek i bazylia; nutami serca są róża, jaśmin i kolendra; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Mandarynka Czarna porzeczka Tymianek Bazylia

Róża Jaśmin Kolendra

Drzewo sandałowe Kadzidło Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2 by Luciano Soprani.

2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2 marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2 marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Lacoste Eau de Sport Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Guy Laroche Drakkar Noir Avon Derek Jeter Driven Lomani Network Halston Unbound for Men Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Lancome Hypnose Homme Cologne Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Azzaro Travelling