Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

2 Luciano Soprani dla kobiet

2 Luciano Soprani dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy

2 marki Luciano Soprani to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet. 2 został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, czarna porzeczka, tymianek i bazylia; nutami serca są róża, jaśmin i kolendra; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Mandarynka Czarna porzeczka Tymianek Bazylia

Róża Jaśmin Kolendra

Drzewo sandałowe Kadzidło Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2 by Luciano Soprani.

2 Recenzje Perfum

2 by Luciano Soprani 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2 marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2 marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Alviero Martini Geo Uomo Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Nautica Nautica Competition Yves Saint Laurent Live Jazz Cartier Roadster Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Bruno Banani Made for Men Montblanc Presence Cool Jeanne Arthes Extreme Limit Rock Penhaligon`s Sartorial Galimard Monsieur Galimard