Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nuit de Longchamp Lubin dla kobiet

Nuit de Longchamp Lubin dla kobiet

żółtych kwiatów
Nuit de Longchamp Lubin dla kobiet Zdjęcia Nuit de Longchamp Lubin dla kobiet Zdjęcia Nuit de Longchamp Lubin dla kobiet Zdjęcia Nuit de Longchamp Lubin dla kobiet Zdjęcia

Nuit de Longchamp marki Lubin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nuit de Longchamp został wydany w 1934 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, sycylijska bergamotka, kwiat tunezyjskiej pomarańczy, kardamon i ylang-ylang; nutami serca są irys, jaśmin, róża turecka, Żarnowiec miotlasty i drzewo sandałowe; nutami bazy są labdanum, balsam tolu, balsam peruwiański, paczula, złotokap, tahitiańska wetyweria i mech dębowy.

Gałka muszkatołowa Sycylijska bergamotka Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Kardamon Ylang-ylang

Irys Jaśmin Róża turecka Żarnowiec miotlasty Drzewo sandałowe

Labdanum Balsam Tolu Balsam peruwiański Paczula Złotokap Tahitiańska wetyweria Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuit de Longchamp by Lubin.

Nuit de Longchamp Recenzje Perfum

amanda
amanda

Rozbieranie tego typu zapachów to istna łamigłówka dla węchu.Toteż wolę skupić się nad tym co ogólnie wychodzi z zapachu.
Myślę,że pierwotna wersja musiała być zdecydowanie "zaszyprzona".Mech dębowy pewnie bezwstydnie wylewał się z tej kompozycji.
Lekko aldehydowo szyprowe otwarcie,łagodnie wprowadza w świat mchu i gorzkiej zielności.
Mydełkowate piżmo nieco łagodzi goryczkowy ton.
Delikatny puder rodem z damskich toaletek dawniejszych elegantek staje się lekko przykurzony i zmieszany z zapchem róż stojacych nieopodalod w wazonie.
A wiatr z za okna w późno letni dzień przynosi co chwila nie wiadomo skąd łagodny aromat przypraw.
A może to tylko parująca obok herbatka z dodatkiem kardamonu?,możliwe.
Białe kwiaty również odnajdziemy w tej leniwej sepii atmosferze.
Otulający,miękki delikatny vintagowy styl.
Coś z podobnych klimatow Guerlainowskiego Chamade.
Dałam się porwać,mnie oczarowały.
Klasyczne kreacje to najlepszy ubiór ,by podkreślić charakter tych perfum.

Zreformulowany zapach z 1934 roku. Według blogerów, którzy znają starą wersję, nowa jest do niej bardzo zbliżona. Bardzo mi się ten zapach podoba - odrobina gorzkawych aldehydów, wytrawna róża i jaśmin, w tle plącze się nieco metaliczny goździk. A wszystko przyprószone jest subtelnym, delikatnym pudrem.

Zdecydowanie dla wielbicielek retro - reszta może go uznać jednak za zbyt staroświecki. Trwałość dość dobra, ale niestety zapach dość szybko traci moc i trwa przyczajony przy skórze.

marialisa
marialisa

Kwiatow-pudrowy przyduszacz. Ylang i irys są najbardziej wyczuwalne. spora ilość aldehydów nie ratuj sytuacji. Ciekawa jestem poprzedniej wersji, ufam, że była lepsza.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin Nuit de Longchamp, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin Nuit de Longchamp, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuit de Longchamp marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuit de Longchamp marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Splendor Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Benetton United Colors of Benetton Woman Fragonard Diamant Opus Oils Divine: Isis MDCI Parfums Promesse de l`Aube Benefit Something about Sofia Lalique Cascade Limited Edition 2010 Gloria Vanderbilt Fatale Arno Sorel Sham'n Dream Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Bath House Indian Ginger and Orchid