Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Le Vetiver Lubin dla mężczyzn

Le Vetiver Lubin dla mężczyzn

Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia

Le Vetiver marki Lubin to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Le Vetiver został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucien Ferrero. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, neroli i mandarynka; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz i goździk (przyprawa); nutami bazy są tytoń leśny, cedr virginia, wetyweria, mirra i olibanum.

Pomarańcza Grejpfrut Neroli Mandarynka

Gałka muszkatołowa Pieprz Goździk (przyprawa)

Tytoń leśny Cedr Virginia Wetyweria Mirra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Vetiver by Lubin.

Vetiver

Le Vetiver Recenzje Perfum

Le Vetiver by Lubin 3.87 out of 5 based on 15 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin Le Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin Le Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Vetiver marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Vetiver marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Tom Ford Grey Vetiver Hermes Rocabar Kenzo Kenzo pour Homme Montale Red Vetyver Yves Saint Laurent M7 Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Kenzo Power Creed Green Irish Tweed Guerlain Heritage Eau de Toilette Gucci Gucci pour Homme Guerlain Vetiver Clive Christian V for Men Gucci Gucci Pour Homme II Nasomatto Black Afgano Lalique Hommage a L'Homme Cartier Declaration Serge Lutens Fille en Aiguilles Loewe Loewe 7 Lalique Encre Noire