Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Le Vetiver Lubin dla mężczyzn

Le Vetiver Lubin dla mężczyzn

Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Le Vetiver Lubin dla mężczyzn Zdjęcia

Le Vetiver marki Lubin to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Le Vetiver został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucien Ferrero. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, neroli i mandarynka; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz i goździk (przyprawa); nutami bazy są tytoń leśny, cedr virginia, wetyweria, mirra i olibanum.

Pomarańcza Grejpfrut Neroli Mandarynka

Gałka muszkatołowa Pieprz Goździk (przyprawa)

Tytoń leśny Cedr Virginia Wetyweria Mirra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Vetiver by Lubin.

Vetiver

Le Vetiver Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

Znowu vetiver,wiem,że może to nudne ale dobrego zielska nigdy dość;)
Tym razem jednak możemy sobie odpuścić.
Bo kompozycja poza bardzo ładnym aromatycznym i pikantnym otwarciem,które trwa kwadrans nie ma nam nic do zaoferowania.No chyba,że lubimy zapach staroświeckiego mydła.Ja lubię,czasami sobie przypomnieć ale na Boga przecież obcujemy z perfumami i chciałoby się więcej.
Ja mój flakon(125ml)zużyłem w miesiąc.
Po prostu aplikowałem otwarcie co 15 minut;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin Le Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin Le Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Vetiver marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Vetiver marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Rocabar Kenzo Kenzo pour Homme Creed Aventus Yves Saint Laurent M7 Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Montale Red Vetyver Kenzo Power Tom Ford Grey Vetiver Loewe Loewe 7 Gucci Gucci pour Homme Lalique Hommage a L'Homme Cartier Declaration Creed Green Irish Tweed Guerlain Heritage Eau de Toilette Olivier Durbano Black Tourmaline Serge Lutens Fille en Aiguilles Clive Christian V for Men Guerlain Vetiver Kenzo Kenzo Jungle Homme Amouage Memoir Man