Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

L de Lubin Lubin dla kobiet

L de Lubin Lubin dla kobiet

L de Lubin Lubin dla kobiet Zdjęcia L de Lubin Lubin dla kobiet Zdjęcia L de Lubin Lubin dla kobiet Zdjęcia L de Lubin Lubin dla kobiet Zdjęcia

L de Lubin marki Lubin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L de Lubin został wydany w 1974 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucien Ferrero. Nutami głowy są gardenia, kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, pieprz i ylang-ylang; nutami serca są irys, lilia, róża majowa, egipski jaśmin, goździk (przyprawa) i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, brazylijskie drzewo różane, piżmo, wanilia i heliotrop.

Gardenia Kalabryjska bergamotka Sycylijska cytryna Pieprz Ylang-ylang

Irys Lilia Róża majowa Egipski jaśmin Goździk (przyprawa) Fasolka tonka

Drzewo sandałowe Paczula Brazylijskie drzewo różane Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L de Lubin by Lubin.

Feminite du Bois
Les Creations de Monsieur Dior Diorella
Nu

L de Lubin Recenzje Perfum

Albalonga
Albalonga

Zadziwiające! Czytając Wasze recenzje nie wierzę, że testuję ten sam zapach. Na mojej skórze to przyprawowa bomba z goździkiem grającym pierwsze skrzypce. Nie czuję wszystkich nut, i prawdę mówiąc nawet nie jestem w stanie wyodrębnić niczego prócz pieprzu i goździka. Musze wspomnieć tu, że ten pieprz jest wyjątkowo ładny, bo na ogół nie przepadam za tą nutą w perfumach.

Mam wrażenie, że składniki L de Lubin zostały wysuszone na wiór a następnie dokładnie zmielone na puder i wymieszane ze sobą tak, że nie sposób oddzielić od siebie ich woni. Jeśli czuć w tych perfumach kwiaty, to z nich również został zrobiony suchy puder.

Zastanawiałam się chwilę co mi te perfumy przypominają, bo na pewno już coś podobnego miałam na sobie. Otóż na mojej skórze L de Lubin bliźniaczo przypomina...Feminite du Bois! Tylko takie mocniejsze i zdacydowanie bardziej wytrawne. Musze się przyznać, że podchodzi mi bardziej, niż dzieło pana Lutensa.

Piękne, piękne i jeszcze raz piękne perfumy! Goździk i pieprz górą!

Roma
Roma

Mam wrażenie, że wszystkie perfumy Lubin mają ze sobie coś wspólnego, jakąś podobną nutę.
L de Lubin jak dla mnie są ładne, ale jednak nieco banalne. Za ładne, trochę bezpłciowe. Może gdyby kosztowały dużo, dużo mniej, to spojrzałabym na nie inaczej, a tak, jest wiele kompozycji podobnych, choćby Nu, ale i wiele innych.

Czuję żywice, przyprawy, palisander i wanilię. Jest też w nim coś słonego, bardzo to lubie. Wszystkie nuty pięknie się ze sobą łączą. Jest osobiście, a nawet bardzo zmysłowo. Nie czuję żadnych kwiatów. Może dlatego, że zapach jest niezwykle subtelny.

Nie wiem, czy mam tak tylko ja, ale mnie pachnidła Lubin pachną pięknie, ale tylko na początku, w pierwszym momencie i tylko wtedy pokazują [w pospiechu] wszystko, co w nich jest, potem momentalnie nuty cichną i stają się ładne i elegancko nudne. Tylko ten jeden moment są przecudne.

Szypr w starym stylu - sporo kwiatów - głównie jaśmin, róża i wyczuwam też sporo goździków, trochę przypraw (pieprz i goździki) i mszystą, lekko kwaśno-gorzką, szyprową bazę. Interesujący.

Trwałość taka sobie - po 4 godzinach po zapachu nie ma już śladu.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Ja wyczuwam głównie białe kwiaty, przede wszystkim te "pieprzne": gardenię i lilię, także jaśmin i sporą ilość pieprzu i goździków. Na początku także gorzkawe cytrusy. Baza to przede wszystkim egzotyczne drewna z odrobiną wanilii i heliotropu.
Pomimo całkiem innych nut te perfumy przypominają mi jakoś Like This - ciepło połączone z goryczką przypraw, są też podobnie przestrzenne (nie duszące, pomimo dużej ilości białych kwiatów).
Od pierwszego niucha mam wrażenie, że są do czegoś bardzo podobne i nie wiem, czy to przez skojarzenie z TSLD, chyba było coś jeszcze... Jeśli sobie przypomnę, będzie edit :)

EDIT: Przypomniałam sobie! Są bardzo podobne do Nu YSL :)

L de Lubin by Lubin 3.25 out of 5 based on 7 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin L de Lubin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin L de Lubin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L de Lubin marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L de Lubin marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen My Queen Iceberg The Iceberg Fragrance Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Coty Vanilla Fields Winter Amouage Ubar Lalique Cascade Limited Edition 2010 Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink JoAnne Bassett Indulgence Penhaligon`s Orange Blossom Rasasi Al Lulu Al Aswad Michael Michalsky Michalsky for Women Madonna Nudes 1979 Pour Femme