Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn

L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L`Eau Neuve Lubin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L`Eau Neuve marki Lubin to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. L`Eau Neuve został wydany w 1968 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roger Broudoux. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, szałwia muszkatołowa, jaśmin, kminek, róża i majeranek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, cedr i białe piżmo.

Pomarańcza Lawenda Bergamotka Cytryna

Kolendra Szałwia muszkatołowa Jaśmin Kminek Róża Majeranek

Drzewo sandałowe Paczula mech dębowy Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau Neuve by Lubin.

L`Eau Neuve Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Perfumeria na "Q" sporo przeceniła ten zapach, więc wygrzebałem z czeluści moich zbiorów próbkę, aby przypomnieć sobie, jak to pachnie i czy warto sprzedać ostatnią koszulę, aby nabyć drogą kupna flakon.

Od razu zastrzegam, że nie nosiłem globalnie i wrażenia opisuję z testów nadgarstkowych.
A więc ja właśnie nie nazwałbym go typowo kolońskim i do tego w starym stylu. Kolońskość w jakimś stopniu jest, ale taka jakaś dziwnie... kobieca(?)! Z otwierających cytrusów bardzo wyraźnie wybija się pomarańcza, a z nut serca kwiaty, zwłaszcza jaśmin i rumianek (którego tu nie wymieniono w składzie). W sercu zapachu odrobinę pobrzmiewa ziołowa apteczność. Mimo to uważam, że zioła trzymają się nieco z tyłu. Ta druga faza, po odpadnięciu cytrusów, jest naprawdę ciekawa. Jest coś interesującego, może nawet frapującego w tej mieszance - kwiatów, ziół, bazowych drewienek i paczuli, na którą mój nos się wyostrzył ostatnio.
Nie chcę pisać o trwałości i mocy, bo po aplikacji z próbki trudno się to ocenia, zwłaszcza w przypadku zapachów cytrusowych.
Ostatecznie zgadzam się, że jest to zapach nieoczywisty, może być intrygujący...

vertigo
vertigo

Na skórze mojej oraz bliskiej mi męskiej - to klasyczna woda kolońska. Mocno wyczuwalne cytrusy: cytryna, bergamota, pomarańcza wraz ze zmieszanymi delikatnymi kwiatami i ziołami. Bardzo intensywna.
Faluje - w czasie zmniejsza i zwiększa swoją moc i zasięg. Z ziół najmocniej wyczuwam szałwię.
Dla mnie - nie, jestem znudzona wodami kolońskimi, dla Niego, wielbiciela gatunku - tak.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin L`Eau Neuve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin L`Eau Neuve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau Neuve marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau Neuve marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Azzaro Orange Tonic Annick Goutal Eau de Camille ID Parfums Le Monde des Rêves Oscar de la Renta Volupte Jesus Del Pozo Esencia de Duende Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Nicolas Danila Asian Gardens L`Erbolario Neroli Cale Fragranze d’Autore Ozio Cofinluxe Watt Mauve Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Schiaparelli Shocking You