Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Inedite Lubin dla kobiet

Inedite Lubin dla kobiet

Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia

Inedite marki Lubin to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Inedite został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thomas Fontaine. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, różowy pieprz i pieprz; nutami serca są goździk (przyprawa), kolendra, cynamon, heliotrop, róża, bez i nektarynka; nutami bazy są irys, paczula, cedr virginia, wanilia, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz Pieprz

Goździk (przyprawa) Kolendra Cynamon Heliotrop Róża Bez Nektarynka

Irys Paczula Cedr Virginia Wanilia Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inedite by Lubin.

Inedite Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Otwarcie mnie zauroczyło, oczy mi się szeroko otworzyły, no, pełen zachwyt! Kolorowo, soczyście, lekko pudrowo, odrobinę niewinnie, ale i trochę zadziornie. Nie przeładowany orient przyprawowy, do tego solidnie dopieprzony. Jednym słowem pięknie skrojona kobiecość w płynie ;) Ale dalszy rozwój wypadków stopniowo mnie studził. Pojawiła się przepiękna, głęboka róża (dosłownie taka jak Mom Nom Est Rouge) zwieńczająca piękniejszą część rozwoju i.....całość nagle jakby oklapła. Fajerwerki wybrzmiały, zostawiając za sobą bardzo mydlasty, szary ogon. I autentycznie smutno mi, czuję się zawiedziona, czegoś tu moim zdaniem zabrakło (a może to tylko mój nos wyłapujący niuans wspomnianego podobieństwa, nastawiony był na równie podobne zakończenie).
Parametry bardzo dobre, trwałość wielogodzinna. Szkoda tylko, że długo wybrzmiewająca baza jest taka nudna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin Inedite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin Inedite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inedite marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inedite marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Lyric Woman Phaedon Tabac Rouge Mauboussin Histoire d`Eau MariaLux Deeply Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique M. Micallef Gaiac Alexander McQueen Kingdom Frapin 1270 Guerlain Shalimar Monotheme Fine Fragrances Venezia Leather Atelier Cologne Silver Iris Jovan Secret Amber Amouage Memoir Woman M. Micallef Mon Parfum Cristal Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Guerlain Mahora Guerlain Samsara Eau de Toilette La Prairie Silver Rain Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Juliette Has A Gun Lady Vengeance