Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Inedite Lubin dla kobiet

Inedite Lubin dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia Inedite Lubin dla kobiet Zdjęcia

Inedite marki Lubin to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thomas Fontaine. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, różowy pieprz i pieprz; nutami serca są goździk (przyprawa), kolendra, cynamon, heliotrop, róża, bez i nektarynka; nutami bazy są irys, paczula, cedr virginia, wanilia, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz Pieprz

Goździk (przyprawa) Kolendra Cynamon Heliotrop Róża Bez Nektarynka

Irys Paczula Cedr Virginia Wanilia Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inedite by Lubin.

Inedite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin Inedite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin Inedite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inedite marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inedite marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Krizia My Africa Byredo Chembur S.T. Dupont Signature for Men Hugh Parsons Old England Les Nereides Oriental Lumpur Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Czech & Speake Frankincense and Myrrh M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Express Reserve for Men LR Iris Berben