Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Idole Lubin dla mężczyzn

Mam: 20 Miałem: 21 Chcę: 19 Ukochany zapach: 1

rumowy
skórzany
Idole Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Idole Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Idole Lubin dla mężczyzn Zdjęcia Idole Lubin dla mężczyzn Zdjęcia

Idole marki Lubin to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Idole został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Nutami głowy są rum, szafran, gorzka pomarańcza i kminek; nutami serca są heban, trzcina cukrowa i palma; nutami bazy są skóra i czerwone drzewo sandałowe.

Rum Szafran Gorzka pomarańcza Kminek

Heban Trzcina cukrowa Palma

Skóra Czerwone drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Idole by Lubin.

Idole Eau de Parfum
Black

Idole Recenzje Perfum

matlak
matlak

Naprawdę świetny zapach, lekko się go nosi - podoba się większości.. taki mainstream w niszy. Szkoda że moc z nim nie jest :)...

zielona
zielona

Początkowy zachwyt nad Idole EdT, pamiętam, szybko u mnie zbladł; podobnie jak miał w zwyczaju sam zapach. Był właśnie - blady. Ostrość rumu szybko znikała ze skóry, ustępując nutom drewna, które z dodatkiem kremowego szafranu były coraz delikatniejsze i trochę... monotonne.
Często go mieszałam z innymi perfumami, w końcu straciłam cierpliwość. Albo to mój nos zaczął się domagać mocniejszych zapachowo wrażeń ;]

Seth
Seth

Ciekawy, oryginalny, nieco zadziorny i nonszalancki, męski zapach w pewnych kręgach uważany za kultowy. Ze względu na szybką tracącą na mojej skórze intensywność i krótkotrwałość, moim zdaniem nadaje się na nieformalne okazje. W niedawnej odsłonie EDP, na szczęście wyeliminowano niedostatki ekspozycji i trwałości, oraz udanie zwiększono głębię akordów – nie pozbawiając ich oryginalnego wydźwięku – tworząc tym samym zapach wybitny. Niniejszym z recenzowanego uczyniono tym samym tchnienie szybko zapominanej przeszłości. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 3; trwałość - 3. Ocena końcowa: 4,00.

Idole by Lubin 4.22 out of 5 based on 51 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin Idole, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin Idole, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Idole marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Idole marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Gucci Gucci pour Homme Donna Karan Black Cashmere Frapin 1270 Serge Lutens Fille en Aiguilles Nasomatto Black Afgano Amouage Amouage Epic Man Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) M. Micallef Gaiac Comme des Garcons Black Serge Lutens Ambre Sultan Montale Black Aoud Yves Saint Laurent M7 Yves Rocher Neonatura Cocoon Hermes Hermessence Ambre Narguile By Kilian Straight to Heaven Thierry Mugler A*Men Bentley Bentley for Men Parfum d`Empire Ambre Russe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon