Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Black Jade Lubin dla kobiet

Black Jade Lubin dla kobiet

cynamonowy
Black Jade Lubin dla kobiet Zdjęcia

Black Jade marki Lubin to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Black Jade został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i kardamon; nutami serca są róża, jaśmin, kadzidło i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia, fasolka tonka i ambra.

Galbanum Bergamotka Kardamon

Róża Jaśmin Kadzidło Cynamon

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Jade by Lubin.

Art Collection by Jacomo #08

Black Jade Recenzje Perfum

aranka
aranka

Uważam że to bardzo udana lekko szyprowa kompozycja.
Trwałość i projekcja dobra.

kpnz
kpnz

Moim zdaniem nietrafione zestawienie nut. Zapach jest dziwny, niby kwiatowy, niby cytrusowy, czy ziołowy, może nawet szyprowy? Jest świeżo, jest nawet dość przyjemnie, ale też coś zgrzyta. Taki zapach silący się na bycie oryginalnym, a jednocześnie chcący podobać się każdemu. W efekcie wyczuwam coś lekarstwowego. Łaczenie kardamonu z wanilią czy tonką nie jest dobrym pomysłem. Na pewno ten zapach nie przywołuje myśli: o to jest coś nowego! a raczej: czy to jest oryginalne czy dziwaczne? Trwałość średnia, 3-4h.

Tam
Tam

Upał nieludzki, więc nie wiem, czy perfumy nie skręcają w rejony w innym czasie im niedostępne, w każdym razie dzisiaj są milutkie i grzeczne, dobrze wychowane, nie wychylają się, nie zwracają na siebie nachalnie uwagi. Nawet ten kardamonowy początek jest dyskretny. Cynamon, bergamotka i róża są sympatyczną mieszanką trzymającą się blisko skóry, aż korci, by unosić nadgarstek do nosa. Czuć dobre składniki, starannie, z namysłem wymieszane, ale efekt jest tylko dobry, bez szczególnym ochów i achów, jak wypracowanie szkolne ucznia owszem i bardzo pracowitego, ale nie wykazującego szczególnych uzdolnień. Solidna czwórka się należy, ale bez dyplomu.

Prawdopodobnie nie zapamiętam tego zapachu, może tyle, że jest poprawny.

vertigo
vertigo

Mnie początek Black Jade zachwyca, bo kardamonowo-bergamotkowe ostre otwarcie przypomina mi Nu EDT. Byłaby to jednak jego znacznie rozwodniona wersja.

Potem do głosu dochodzi róża i kadzidło, jednak jest to połączenie o znaczniej słabszej mocy niż znamy nawet z perfum mainstreamowych. Na mnie niestety ta róża z bergamotką i kardamonem robi się rozcieńczona i kwaskowata i - nie podoba mi się.

blueberry
blueberry

Ostre kardamonowe otwarcie, likierowe przejście oraz cynamonowo-waniliowo-ambrowa, apetycznie słodka jak świeżo upieczone ciastko końcówka. Trudno mi przyjąć fakt, że uznano je za perfumy szyprowo-kwiatowe - dla mnie są orientalno-przyprawowe, a nawet graniczą z kategorią gourmand.
Perfumy ładne, poprawne, milutkie. Nie porywają, bo choć trudno mi wskazać, jakie inne konkretnie przypominają, to jednak są jakby generyczne. Milusińskich i 'smacznych', prawie szarlotkowych zapachów, w których niewiele się dzieje, a są i po prostu "ładnie pachną" jest na rynku dość sporo. Mimo wszystko Black Jade ma w sobie jakiś urok, który korci i nęci - szczególnie jeśli jest się głodnym.
Mizerniutka trwałość jak na EDP, zatem warte zakupu tylko dla zakochanych bez pamięci w ich aromacie.

Stworzony ponoć na podstawie formuły perfum, które nosiła Maria Antonina. Jeśli to prawda, a nie marketingowa bzdura to nieszczęsna królowa pachniała różanym paczulowcem z Sephory, bo właśnie tak odbieram ten zapach.

Przypomina mi Midnight Poison Diora - jego delikatniejszą, bardziej rozwodnioną wersję. Początek to paczula + przyprawy, głównie kardamon, później dołącza róża, a w bazie pojawia się odrobina słodkiej ambry.

Zapach ładny - jednak nie mój, za dużo paczuli, za którą nie przepadam. Co dziwne we włosach, na które nieopatrznie psiknęłam, w ogóle nie było jej czuć - była tylko delikatna, bardzo ładna róża.

chypre
chypre

W pierwszym uderzeniu dominuje kardamon, nadając zapachowi lekkiej goryczki, za chwilę do głosu dochodzi cynamon, który z czasem ustępuje coraz bardziej miejsca jaśminowi. Ostatnie akordy przypominaja mi trochę Idole de Lubin.
Niestety dość krótkotrwały zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lubin Black Jade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lubin Black Jade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Jade marki Lubin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Jade marki Lubin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte Priscilla Presley Indian Summer L`Erbolario Meharees John Galliano John Galliano Ramon Monegal Ambra di Luna Serge Lutens Fleurs de Citronnier Rasasi Rania Byredo Black Saffron By Kilian Back to Black L`Artisan Parfumeur Bois Farine Serge Lutens Jeux de Peau Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Guerlain Shalimar Givenchy Hot Couture Hermes Elixir des Merveilles Vivienne Westwood Boudoir Bvlgari Jasmin Noir Anne Pliska Anne Pliska Esteban Folie de Figue Etro Paisley