Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Freesia + Violet Petals Love2Love dla kobiet

Freesia + Violet Petals Love2Love dla kobiet

Freesia + Violet Petals Love2Love dla kobiet Zdjęcia

Freesia + Violet Petals marki Love2Love to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Freesia + Violet Petals został wydany w 2014 roku. Freesia + Violet Petals stworzyli Sophia Grojsman i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są kwiat brzoskwini, lawenda i lilia; nutami serca są frezja, róża i fiołek; nutami bazy są cedr, piżmo i heliotrop.

Kwiat brzoskwini Lawenda Lilia

Frezja Róża Fiołek

Cedr Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Freesia + Violet Petals by Love2Love.

Freesia + Violet Petals Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love2Love Freesia + Violet Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love2Love Freesia + Violet Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Freesia + Violet Petals marki Love2Love. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Freesia + Violet Petals marki Love2Love reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Dolce&Gabbana D&G Feminine Romeo Gigli Romeo Gigli L`Erbolario Iris Prada No1 Iris Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Trance Essence Hail Merri Azagury Azagury Chantal Thomass Osez-Moi! Kiehl`s Original Musk Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Roberto Verino Gold