Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Freesia + Violet Petals Love2Love dla kobiet

Freesia + Violet Petals Love2Love dla kobiet

Freesia + Violet Petals Love2Love dla kobiet Zdjęcia

Freesia + Violet Petals marki Love2Love to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Freesia + Violet Petals został wydany w 2014 roku. Freesia + Violet Petals stworzyli Sophia Grojsman i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są kwiat brzoskwini, lawenda i lilia; nutami serca są frezja, róża i fiołek; nutami bazy są cedr, piżmo i heliotrop.

Kwiat brzoskwini Lawenda Lilia

Frezja Róża Fiołek

Cedr Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Freesia + Violet Petals by Love2Love.

Freesia + Violet Petals Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love2Love Freesia + Violet Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love2Love Freesia + Violet Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Freesia + Violet Petals marki Love2Love. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Freesia + Violet Petals marki Love2Love reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Guerlain L'Instant Magique Montale White Aoud Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Clean Clean Baby Girl Shaik Chic Shaik No 30 Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Sarah Jessica Parker Twilight Acqua di Biella Kid Mohair Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Rasasi Blue Lady Gap Stay