Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pomme Poivre Love & Toast dla kobiet

Pomme Poivre Love & Toast dla kobiet

Mam: 1

Pomme Poivre marki Love & Toast to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pomme Poivre został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, wanilia, orchidea i drzewo hebanowe.

Piżmo Jaśmin Wanilia Orchidea Drzewo hebanowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pomme Poivre by Love & Toast.

Pomme Poivre Recenzje Perfum

Zebra35
Zebra35

Niedużo składników , prosta, ale bardzo ciekawa butelka. Wersja jedynie EDP.Zdecydowana dominacja wanilii i drzewa hebanowego.Wyczuwalny jaśmin. Po powąchaniu nie mogłam oprzeć się pokusie i nie kupić. Zapach prześladował mnie z nadgarstka kilka ładnych godzin, a od kilku dni prześladuje również moje otoczenie. Odbierany przez wszystkich w sposób pozytywny lub bardzo pozytywny.Zapach jest nieco niedzisiejszy, twórcą jest perfumiarz, który tworzy zapachy jedynie dla marek "mało typowych" i niezbyt komercyjnych (m.in. niszowej Tokyo Milk).Nie znałam wcześniej zapachów tej marki, ale teraz chciałabym poznać i pozostałe. Jak na razie Pomme Poivre jest jednym z niewielu zapachów z ostatnich 5-6 lat, który wzbudził moje większe zainteresowanie a nie pochodzi sprzed kilkudziesięciu lat, jak wszystkie moje ulubieńce. Nie jest skomplikowany, ale bardzo miło jest go obok siebie czuć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love & Toast Pomme Poivre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love & Toast Pomme Poivre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pomme Poivre marki Love & Toast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pomme Poivre marki Love & Toast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gucci Gucci Rush 2 Valentino V Absolu Nina Ricci L'Eau du Temps Montale Aoud Queen Roses Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Benetton B. United Jeans Man Jil Sander Pure Intense Juliette Has A Gun Citizen Queen Alyssa Ashley White Musk Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Cliff Richard Dream Maker Des Filles a la Vanille Garcon Manque