Marki » L » cytrusowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

dymny
ziołowy
Mandarin Tea Love & Toast dla kobiet Zdjęcia

Mandarin Tea marki Love & Toast to cytrusowe perfumy dla kobiet. Mandarin Tea został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, granat i herbata roiboos.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Granat Herbata Roiboos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarin Tea by Love & Toast.

Mandarin Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love & Toast Mandarin Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love & Toast Mandarin Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarin Tea marki Love & Toast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarin Tea marki Love & Toast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Caron Eaux de Caron Fraiche L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Comme des Garcons Energy C Lime Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Van Gils Between Sheets Myrurgia 1916 Atkinsons Gold Medal Atelier Cologne Orange Sanguine Oriflame Aromabliss Awakening Melvita Lime Bond No 9 Texas Jo Wood Organics Langa