Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Honey Nectar Love & Toast dla kobiet

Honey Nectar Love & Toast dla kobiet

Honey Nectar marki Love & Toast to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Honey Nectar został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, czerwone jabłko, morela i kwiat brzoskwini.

Jaśmin Czerwone jabłko Morela Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honey Nectar by Love & Toast.

Honey Nectar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love & Toast Honey Nectar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love & Toast Honey Nectar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honey Nectar marki Love & Toast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honey Nectar marki Love & Toast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Roberto Cavalli Just Cavalli Her Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Yllozure Yllozureole Jardin de France Diamondra MDCI Parfums Peche Cardinal Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Bruno Banani About Women Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition M. Micallef Floral Acqua di Stresa Profumo di Stresa