Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Honey Coconut Love & Toast dla kobiet

Honey Coconut Love & Toast dla kobiet

miodowy

Honey Coconut marki Love & Toast to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, wanilia, biały miód, cukier i fiołek.

Drzewo sandałowe Wanilia Biały miód Cukier Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honey Coconut by Love & Toast.

Honey Coconut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love & Toast Honey Coconut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love & Toast Honey Coconut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honey Coconut marki Love & Toast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honey Coconut marki Love & Toast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Kenzo Kenzo Amour La Perla Eclix Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Montale Vanilla Extasy Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Hermes Hermessence Vanille Galante Demeter Fragrance Angel Food Ayala Moriel Film Noir Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Payard Pistachio Ganache Carol`s Daughter Almond Cookie Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom