Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dew Blossom Love & Toast dla kobiet

Dew Blossom Love & Toast dla kobiet

Dew Blossom marki Love & Toast to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dew Blossom został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe kwiaty, figa, nuty drzewne i jaśmin.

Białe kwiaty Figa Nuty drzewne Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dew Blossom by Love & Toast.

Dew Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love & Toast Dew Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love & Toast Dew Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dew Blossom marki Love & Toast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dew Blossom marki Love & Toast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Elizabeth Arden Sunflowers Christian Dior Lily Dior Pupa Puposhka Ted Lapidus Fantasme The Body Shop Cassis Rose Royal Doulton Doulton Jeanne Arthes Romantic Perfumer`s Workshop Samba Pupa Yes Silver Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Lush So White