Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dew Blossom Love & Toast dla kobiet

Dew Blossom Love & Toast dla kobiet

Dew Blossom marki Love & Toast to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dew Blossom został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe kwiaty, figa, nuty drzewne i jaśmin.

Białe kwiaty Figa Nuty drzewne Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dew Blossom by Love & Toast.

Dew Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love & Toast Dew Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love & Toast Dew Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dew Blossom marki Love & Toast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dew Blossom marki Love & Toast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Naomi Campbell Paradise Passion Oriflame Miss O Roccobarocco Silver Jeans Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Teo Cabanel Julia biehl parfumkunstwerke pc01 Gres Cabotine Aquarelle Voluspa Pink Fatale Sage Machado Garnet Oriflame The Babes Crazy Kiwi Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes