Marki » L » cytrusowo - gourmand « Grupy

Candied Citron Love & Toast dla kobiet

Candied Citron Love & Toast dla kobiet

rumowy

Candied Citron marki Love & Toast to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Candied Citron został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, rum, dąb i trzcina cukrowa.

Lima Rum Dąb Trzcina cukrowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candied Citron by Love & Toast.

Candied Citron Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love & Toast Candied Citron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love & Toast Candied Citron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candied Citron marki Love & Toast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candied Citron marki Love & Toast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Paco Rabanne Ultrared Men Bath and Body Works Coconut Lime Verbena Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Tartine et Chocolat Ptisenbon Lemon Pie Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie Lush Honey I Washed the Kids Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Payard Bergamot Truffle Jeanne Arthes Sun Hilde Soliani Freschiiissimo Alexa Lixfeld 004