Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rosy Sky Happiness Love Passport dla kobiet

Rosy Sky Happiness Love Passport dla kobiet

Rosy Sky Happiness marki Love Passport to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, frezja, cytryna, granat i brzoskwinia; nutami serca są truskawka, kandyzowane jabłko, czerwona róża, biała róża i różowa róża; nutami bazy są ambra, białe piżmo i drzewo sandałowe.

Mandarynka Frezja Cytryna Granat Brzoskwinia

Truskawka Kandyzowane jabłko Czerwona róża Biała róża Różowa róża

Ambra Białe piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosy Sky Happiness by Love Passport.

Rosy Sky Happiness Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love Passport Rosy Sky Happiness, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love Passport Rosy Sky Happiness, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosy Sky Happiness marki Love Passport. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosy Sky Happiness marki Love Passport reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Michael Kors Island Hawaii Mexx Mexx XX Nice Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Etro Benetroessere Resort Les Nereides Musc de Java Fragonard Cerisier en Fleurs Britney Spears Circus Fantasy Marc Jacobs Apple Splash Space NK Tuberoli Filles des Iles Floral Exotique Blue Q Cute As Hell