Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rosy Sky Love Passport dla kobiet

Rosy Sky Love Passport dla kobiet

Rosy Sky marki Love Passport to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są frezja i brzoskwinia; nutami serca są róża i lilia; nutami bazy są ambra i piżmo.

Frezja Brzoskwinia

Róża Lilia

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosy Sky by Love Passport.

Rosy Sky Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love Passport Rosy Sky, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love Passport Rosy Sky, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosy Sky marki Love Passport. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosy Sky marki Love Passport reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Blu Light Fever Lancetti Etre Special Edition Rene Lezard Identite Oriflame Pop Glam Glossy Pink Biotherm Eau d'Energie Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Romea D`Ameor The Princess of Venice Jeanne Arthes Love Generation Pink Trussardi Light Her Alta Moda Sweet Heart Oriflame The Babes Passion Berry Ajmal Lure for Her