Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

One Love Love Passport dla kobiet

One Love Love Passport dla kobiet

One Love marki Love Passport to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. One Love został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i czarna porzeczka; nutami serca są bratek, zielone jabłko, róża, jaśmin, frezja, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Pomarańcza Czarna porzeczka

Bratek Zielone jabłko Róża Jaśmin Frezja Konwalia Brzoskwinia

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One Love by Love Passport.

One Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love Passport One Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love Passport One Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One Love marki Love Passport. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One Love marki Love Passport reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Limited Edition Woman Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition Mojo Be Magic Neil Morris Zephyr Escada Ocean Lounge Miller Harris Figue Amere Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Eclectic Collections Mantra Carolina Herrera CH Garden Party s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Mexx Diversity Avon Secret Fantasy