Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Passport Love Passport dla kobiet

Love Passport Love Passport dla kobiet

Love Passport marki Love Passport to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna, mandarynka i jeżyna; nutami serca są róża, jaśmin, brzoskwinia i frezja; nutami bazy są cedr, piżmo i ambra.

Cytryna Mandarynka Jeżyna

Róża Jaśmin Brzoskwinia Frezja

Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Passport by Love Passport.

Love Passport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love Passport Love Passport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love Passport Love Passport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Passport marki Love Passport. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Passport marki Love Passport reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Lacoste Dream of Pink Bath and Body Works Tropical Passionfruit Elizabeth Arden Red Door Velvet Fragonard Ile d`Amour Jeanne Arthes Love Generation Sexy Lucy B Wild Jasmine Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Sarantis B.U. Heartbeat Alberta Ferretti Femina Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby Jean Patou Nacre