Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fairy Wish Love Passport dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny
Fairy Wish Love Passport dla kobiet Zdjęcia

Fairy Wish marki Love Passport to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jabłko, marakuja i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, frezja, róża, konwalia, brzoskwinia, gruszka i liczi; nutami bazy są cukier, brazylijskie drzewo różane i piżmo.

Mandarynka Czerwone jabłko Marakuja Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Frezja Róża Konwalia Brzoskwinia Gruszka Liczi

Cukier Brazylijskie drzewo różane Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fairy Wish by Love Passport.

Fairy Wish Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love Passport Fairy Wish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love Passport Fairy Wish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fairy Wish marki Love Passport. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fairy Wish marki Love Passport reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Estée Lauder Pleasures Delight Betsey Johnson Betsey Johnson Miller Harris Coeur d`Ete Alain Delon Samourai Woman Love Gold Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Farmacia SS. Annunziata Chia Michel Germain Sexual Blush Faberlic Chateaux de la Loire Stacked Style Rococo Rouge