Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fairy Wish Love Passport dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny
Fairy Wish Love Passport dla kobiet Zdjęcia

Fairy Wish marki Love Passport to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jabłko, marakuja i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, frezja, róża, konwalia, brzoskwinia, gruszka i liczi; nutami bazy są cukier, brazylijskie drzewo różane i piżmo.

Mandarynka Czerwone jabłko Marakuja Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Frezja Róża Konwalia Brzoskwinia Gruszka Liczi

Cukier Brazylijskie drzewo różane Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fairy Wish by Love Passport.

Fairy Wish Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Love Passport Fairy Wish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Love Passport Fairy Wish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fairy Wish marki Love Passport. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fairy Wish marki Love Passport reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Betsey Johnson Betsey Johnson Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Oriflame Dancing Lady Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Lancome Chrysalide Now or Never Corine de Farme Witch Corn Smell Bent Prairie Nymph Molinard 1849 Collection Iles D'Or Faberlic Chateaux de la Loire Faberlic O Feerique Sensuelle Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Ulric de Varens Creation N° 30