Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Feraud Homme Louis Feraud dla mężczyzn

Feraud Homme Louis Feraud dla mężczyzn

Mam: 1

Feraud Homme marki Louis Feraud to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Feraud Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, piżmo, wetyweria, cedr, bergamotka, kardamon i cytryna.

Liść czarnej porzeczki Piżmo Wetyweria Cedr Bergamotka Kardamon Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feraud Homme by Louis Feraud.

Feraud Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Feraud Feraud Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Feraud Feraud Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feraud Homme marki Louis Feraud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feraud Homme marki Louis Feraud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Hermessence Rose Ikebana Juicy Couture Dirty English for Men Fendi Fendi Uomo Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Lubin Le Vetiver Fragonard Fragonard F! By Kilian Straight to Heaven Nicolai Parfumeur Createur New York Louis Feraud Nuit des Sens Oriflame Platinum Diptyque Vinaigre de Toilette Montale Amber & Spices