Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Subsense Louis Cardin dla kobiet

Subsense Louis Cardin dla kobiet

Subsense Louis Cardin dla kobiet Zdjęcia

Subsense marki Louis Cardin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, mango, imbir, czarna porzeczka, wanilia, nuty pudrowe, piżmo, neroli i paczula.

Cytrusy Mango Imbir Czarna porzeczka Wanilia Nuty pudrowe Piżmo Neroli Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Subsense by Louis Cardin.

Subsense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Subsense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Subsense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Subsense marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Subsense marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Versace Jeans Couture Woman Cacharel Noa Perle Roberto Cavalli Just Cavalli Her Christian Lacroix C`est La Fete Carolina Herrera 212 Splash for Women Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Lancetti Etre Femme Nina Ricci Pretty Nina Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Best Company Best Company