Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Pink Cloud Louis Cardin dla kobiet

Pink Cloud Louis Cardin dla kobiet

karmelowy
Pink Cloud Louis Cardin dla kobiet Zdjęcia

Pink Cloud marki Louis Cardin to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka, jaśmin, heliotrop, karmel i paczula.

Truskawka Jaśmin Heliotrop Karmel Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Cloud by Louis Cardin.

Pink Cloud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Pink Cloud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Pink Cloud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Cloud marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Cloud marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Oscar de la Renta Intrusion Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve NafNaf Graffiti Vanilla Nina Ricci Le Paradis de Nina Stacked Style Dolce Dew Bath and Body Works Hello Kitty Sinfonia di Note Coeur de Noisette Michel Germain Sexual Sugar Stacked Style Rococo Rouge