Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Pink Cloud Louis Cardin dla kobiet

Pink Cloud Louis Cardin dla kobiet

karmelowy
Pink Cloud Louis Cardin dla kobiet Zdjęcia

Pink Cloud marki Louis Cardin to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka, jaśmin, heliotrop, karmel i paczula.

Truskawka Jaśmin Heliotrop Karmel Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Cloud by Louis Cardin.

Pink Cloud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Pink Cloud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Pink Cloud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Cloud marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Cloud marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Lolita Lempicka Caprice Amarena S-Perfume 100% Love Lulu Castagnette LuluCastagnette Lolita Lempicka Amarena Whim L`Occitane en Provence Rose Confite Voluspa Vanity Ulric de Varens Ottomane Sprezzatura 751 Amori Erranti Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache En Voyage Perfumes Carmel de Ville