Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Impression's Louis Cardin dla kobiet

Impression's Louis Cardin dla kobiet

Impression's marki Louis Cardin to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak tangeryna, mandarynka, czerwona porzeczka, pralina, wetyweria, frezja, lilia, orchidea, korzeń irysa, białe drzewa, gałka muszkatołowa, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Tangeryna Mandarynka Czerwona porzeczka Pralina Wetyweria Frezja Lilia Orchidea Korzeń irysa Białe drzewa Gałka muszkatołowa Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Impression's by Louis Cardin.

Impression's Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Impression's, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Impression's, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Impression's marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Impression's marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lolita Lempicka Transcendant Sin Lolita Lempicka Fleur Defendue Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Mojo Be Candy Opus Oils Burlesque: Charm Boadicea the Victorious Invigorating Costamor Dulcess Laurence Dumont Figue Sauvage Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume Coleen Rooney Coleen X Black