Marki » L » kwiatowe « Grupy

Femania Louis Cardin dla kobiet

Femania Louis Cardin dla kobiet

Femania marki Louis Cardin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, bita śmietana, irys, lotos, Śliwka, Żurawina, różowy pieprz, nektarynka, wanilia, białe piżmo i paczula.

Frezja Bita śmietana Irys Lotos Śliwka Żurawina Różowy pieprz Nektarynka Wanilia Białe piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femania by Louis Cardin.

Femania Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Femania, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Femania, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femania marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femania marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Paul Smith Paul Smith Rose L`Erbolario Magnolia Esteban Sonata Flower Carven Madame de Carven Memo Jannat Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Girard Lysval Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Krigler Pleasure Gardenia 79 DSH Perfumes June Bride Fragonard Premier Peche