Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Gravity Power for Women Lotto dla kobiet

Gravity Power for Women Lotto dla kobiet

Gravity Power for Women marki Lotto to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gravity Power for Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, róża, Żywica elemi i czarna porzeczka; nutami serca są konwalia, geranium, Śliwka i lilia; nutami bazy są pieprz, kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin, lotos, drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Mandarynka Róża Żywica elemi Czarna porzeczka

Konwalia Geranium Śliwka Lilia

Pieprz Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin Lotos Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gravity Power for Women by Lotto.

Gravity Power for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lotto Gravity Power for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lotto Gravity Power for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gravity Power for Women marki Lotto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gravity Power for Women marki Lotto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Estée Lauder Knowing Jacomo Jacomo for Her Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Georges Stahl Elle d`Elissa Cacharel Noa Dream Jean Patou Adieu Sagesse Caron N`Aimez Que Moi Ayala Moriel Schizm Atkinsons Euforia Carven Intrigue