Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Gravity Power for Men Lotto dla mężczyzn

Gravity Power for Men Lotto dla mężczyzn

Gravity Power for Men marki Lotto to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Gravity Power for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza i Żywica elemi; nutami serca są lawenda, pieprz i geranium; nutami bazy są cedr virginia, paczula, wetyweria i benzoes.

Grejpfrut Pomarańcza Żywica elemi

Lawenda Pieprz Geranium

Cedr Virginia Paczula Wetyweria Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gravity Power for Men by Lotto.

Gravity Power for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lotto Gravity Power for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lotto Gravity Power for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gravity Power for Men marki Lotto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gravity Power for Men marki Lotto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Otto Kern Cycle Ella Mikao Yujin Sting Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Aveda Chakra 1 Motivation Creed Amalfi Flowers Perfumer`s Workshop Samba Star Man Animale Azul Olivier Durbano Turquoise Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java O Boticario Vetiver Brasil Chanel Bleu de Chanel